Mimoriadne ponuky
contactToggle Kontakt

Kancelária na stavbe hotela Orgelpipan, SE-Stockholm

Kancelárie pre stavbu, šatňové a kancelárske miestnosti pre stavbu „Orgelpipan 6“ na stockholmskej hlavnej stanici “Centralstation“

CONTAINEX dodal okolo 700 m2 stavebných kancelárií, šatní a spoločenských miestností pre rakúsku spoločnosť STRABAG na stavbu „Orgelpipan 6“ stockholmskej hlavnej stanici “Centralstation“ .

Vďaka flexibilnému modulárnemu systému od CONTAINEX-u bolo možné napriek zložitej situácii s priestorom vytvoriť v centre mesta Stockholm optimálne priestorové riešenie pre zákazníka. Toto zahŕňalo na jednej strane stavebné kancelárie pre projektových manažérov a na druhej strane šatňové a ubytovacie priestory pre robotníkov.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené ekologické a kvalitatívne štandardy, podľa ktorých sa realizuje výber dodávateľov, nákup materiálu, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pre:

>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania