Mimoriadne ponuky
contactToggle Kontakt

Nájomná škola v kvalitnom komunálnom štandarde, Vaduz – Lichtenštajnsko

Nájomná škola v kvalitnom komunálnom štandarde, Vaduz – Lichtenštajnsko play
True
http://www.containex.sk/-/m/images/ctx/anwendungen/liechtenstein/mietschule-vaduz/mietschule-vaduz-preview.jpg

Moderná nájomná škola na vyše 1 300 m2

V prekrásnom meste Vaduz môžu deti základnej školy v najbližších 2 rokoch spoznávať výhody modulárnej stavby. Počas renovačných prác starej školskej budovy si teraz žiaci môžu vychutnávať vyučovanie na vyše 1 300 m2. V tejto kontajnerovej zostave sa nachádzajú početné tried, pričom má 5 najväčších miestností plochu väčšiu ako 80 m2/miestnosť. Slnečné zborovne a veľká miestnosť riaditeľa školy vr. zasadačky celý tento premyslený projekt dokonale uzatvárajú. V zostave sa taktiež nachádzajú optimálne naplánované miestnosti pre doučovanie, poskytujúce bezstresové učenie. Široké vnútorné schody umožňujú bezpečný prechod medzi podlažiami. Komunálny projekt v Lichtenštajnsku bol zrealizovaný za menej ako 2 mesiace.

Adekvátne možnosti vybavenosti pre všetky ratolesti

V tejto nájomnej škole, ktorá sa skladá z 94 priestorových modulov, stojí v popredí deťom primerané využívanie všetkých priestorov. V našom zákazníckom štandarde tak nájdete okrem iného špeciálne sanitárne priestory (umývadlá, WC, pisoáre), rôzne riešenia okien a prezliekarne. Optimálne tepelná izolácia vr. klimatizačných zariadení poskytuje deťom na jednej strane perfektnú interiérovú akustiku a na druhej strane príjemné celoročné využívanie školy.

Výhody pre dočasné a dlhodobé komunálne projekty

Vďaka overeným komunálnym štandardom a vysokej kapacite spoločnosti CONTAINEX dokážete v priebehu krátkeho času zrealizovať svoj projekt.

  • ŠPIČKOVÁ kvalita
  • Vyše 30 000 nájomných kontajnerov po celej Európe
  • Vyše 250 dep po celej Európe

Chcete zrealizovať podobný projekt?

Radi vám osobne poradíme na mieste realizácie, po telefóne alebo prostredníctvom e-mailu a ukážeme vám výhody modulárnych priestorových riešení v jednej z našich vzorových zostáv.

Vyplňte jednoducho náš nezáväzný kontaktný formulár a jeden z našich kompetentných poradcov sa vám ozve už v priebehu jedného pracovného dňa. Tešíme sa na vašu správu!

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania