Mimoriadne ponuky
contactToggle Kontakt

Ubytovňa na stavbe " elektráreň Carrington"

Vďaka najmodernejším izoláciám, optimálnemu osvetleniu ako aj klimatizacným a vykurovacím zariadeniam Vám naše kontajnerové zostavy garantujú najvyšší komfort.

veľká ubytovňa zamestnancov v najkratšom čase!

Pre výstavbu novej plynovej elektrárne v Carrington sme poskytli viacero kontajnerových zostáv ako ubytovne. Kontajnerová zostava pozostáva z celkovo 330 modulov a je využívaná viacerými spoločnosťami (napr. Duro Felguera, Alstom und ESBI). Spoločne s našim obchodným partnerom Procomm Site Services sme boli schopní zostavu na mieru dodať a zmontovať v priebehu 6 týždňov, tak aby bolo možné začať stavbu projektu bez meškania realizovať.

 

Flexible applications

rôzne kontajnerové zostavy slúžia ako kancelárie, kantíny, spoločenské miestnosti, sanitárne priestory, prezliekárne, zariadenia prvej pomoci a vrátnice. Vďaka najmodernejším izoláciám, optimálnemu osvetleniu ako aj klimatizacným a vykurovacím zariadeniam Vám naše kontajnerové zostavy garantujú najvyšší komfort.
^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania