Mimoriadne ponuky
contactToggle Kontakt

Ubytovňa zamestnancov "Abler výrub stromov", AT-Landeck

Individuálne modulárne priestorové riešenie na 180m2

12 priestorových modulov sa na ploche 180m2 stará o potrebné uvoľnenie pre personál. Po náročnom pracovnom dni sa môžu zamestnanci tešiť na 6 svetlých jednoizieb a 2 priestranné spoločenské miestnosti. Všetky miestnosti disponujú vlastnou sanitárnou časťou. Veľklepé usporiadanie miestností v zamestnaneckej ubytovni, útulná kuchynka a technická miestnosť prispievajú k individualite kontajnerového domu.
Ubytovňa zamestnancov "Abler výrub stromov", AT-Landeck play
True
http://www.containex.sk/-/m/images/ctx/anwendungen/oesterreich/mitarbeiterunterkunft-abler/mitarbeiterunterkunft-abler.jpg

Štýlové koncepty pre osobné nasadenie

Naše modulárne kontajnerové zostavy môžu byť použité pre rôzne účely. Vždy Vám dodáme vhodný koncept! Podľa osobnej potreby, vypracujeme spoločne veľkosť zostavy, rozdelenie izieb, varianty izolácie a vybavenia. Detaily ako vonkajšie obloženie, sekundárna strecha a obloženie stien si zákazník realizoval vo vlastnej réžii. O rýchle a jednoduché modulárne priestorové riešenie, ktoré sa vie prispôsobiť každému miestu!

Pre viac informácií nás jednoducho kontaktujte:

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené ekologické a kvalitatívne štandardy, podľa ktorých sa realizuje výber dodávateľov, nákup materiálu, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pre:

>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania