Mimoriadne ponuky
contactToggle Kontakt

Kontajnerové zostavy a priestorové systémy kúpiť alebo prenajať

Profitujte tiež z našich kvalitných a dlhotrvajúcich mobilných priestorových riešení, perfektné pre mnoho použití!

Nezávisle od spôsobu použitia - od rozšírenia kancelárie až po dočasné riešenia pre školy a materské školy - kontajnerové zostavy od CONTAINEXu dokonale spĺňajú Vaše požiadavky.

Vaše výhody:

  • Vaše priestorové riešenie - skolaudované v priebehu niekoľkých týždňov
  • Individuálne priestorové usporiadanie v rôznych veľkostiach a variantoch vybavenia
  • Kedykoľvek rozšíriteľné a nanovo usporiadateľné
  • Nízke prevádzkové náklady pomocou využtia kvalitných materiálov a izolácií
  • Cez 30 rokov skúseností s kontajnerovým obchodom
Výhody našich kontajnerových zostáv máte na dosah ruky. Presvedčte sa množstvom možností usporiadania, ktoré je možné uskutočniť s našimi kontajnermi a zabezpečte si už dnes nezáväznú cenovú ponuku.

Dozveďte sa viac o CONTAINEX-spôsobe výstavby

Naše priestorové riešenia pozostávajú z jedného, dvoch alebo viacerých mobilných modulov, ktoré môžu byť podľa potreby ľubovolne a rýchlo kombinované. Vďaka tejto flexibilite maju naši zákazníci možnosť vystavať od jednotilvých obytných kontajnerov až po trojposchodové kontajnerové zostavy v rôznych veľkostiach prípadne vybaveniach. Naše kontajnery sa etablovali ako jedinečné modulárne priestorové riešenia, ktoré boli vyvinuté, aby sa prispôsobili Vašim špecifickým požiadavkám.

Dodatočná výbava pre CONTAINEX kontajnerové zostavy

Modulárne zostavy od CONTAINEXu splnia všetky Vaše požiadavky! Či sa už jedná o funkčnú kanceláriu, školu, materskú školu, lekársku prax alebo ubytovňu, máme v ponuke ideálny koncept! Rozsiahla dodatočná výbava z vonku aj zvnútra dopĺňa našu produktovú ponuku.

V priebehu individuálneho plánovania Vašich mobilných priestorových modulov máte možnosť si vybrať napr. medzi rôznymi izolačnými variantami alebo variantami podlahovej krytiny.

Pomocou fixných presklení a atiky okolo celej kontajnerovej zostavy ju môžete premeniť napr. na moderný showroom. Okrem iného môže byť každý kontajner vybavený napr. minikuchynkou, sanitárnymi časťami alebo okenným a dvernými mrežami.

Vykurovacie a klimatizačné jednotky sa starajú o príjemnú pracovnú klímu vo Vašom module vyrobenom na mieru. Kontajnerové zostavy až do troch poschodí môžu byť vybavené vnútorným schodiskom z dreva alebo vonkajším oceľovým schodiskom.

Pre zodpovedajúcu úpravu kontajnerovej zostavy prípadne jej perfektnú integráciu do prostredia máte možnosť vybrať si zo širokej škály farieb, ktoré Vám pasujú. Náš rozsiahly CONTAINEX RAL-vzorkovník Vám ponúka možnosť vybudovať jedinečnú kontajnerovú zostavu.

Profitujte z nášho dodatočného vybavenia - zvýšte tak komfort Vašej kontajnerovej zostavy a usporiadanie, ktoré bude pastvou pre oči.

Pre viacej informácií kontaktujte prosím náš predajný tím. Tešíme sa, že Vám budeme môcť poradiť aj osobne.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
Kontajnerové zostavy
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania