Mimoriadne ponuky
Pre uchádzačov o zamestnanie

Kariéra

Naše kontajnery nájdete ako flexibilné riešenie priestoru s budúcnosťou na všetkých kontinentoch. ,Sú univerzálne a môžu byt umiestnené kdekoľvek ľahko a rýchlo.

Čo je pre to potrebné? Inovatívny duch našich produktových vývojárov, spolahlivosť našich logistov a nasadenie našich špecialistov v kancelarii a v teréne. Iba hladká spolupráca vysoko motivovaného tímu urobí z inovatívnych nápadov perfektné priestorové riešenie.

Chcete byť aj Vy čläankom tejto dobre namazanej reťaze? A prinášaťe tiež potrebnú kvalifikáciu? Potom Vám ponúkame istotu, zaujímavé perspektívy ako aj priestor pre Vašu osobnú skúsenosť a plánovanie kariéry. 

Join the Winner!

Prečo CONTAINEX?

Prečo CONTAINEX?

Lebo je to cool, byť časťou úspešního tímu a postaviť množstvo vynikajúcich projektov na nohy. Od futbalových majstrovstiev až po olympiu.


KONTAJNER - produkt s budúcnosťou

KONTAJNER - produkt s budúcnosťou

Kontajner je všeumelec, výtvarník a multifunčný nástroj pre vytvorenie priestoru v jednom. U nás dokonca podla najprísnejších zákonov životného prostredia a kvalitatývnych standardov.


Filozofia podniku

Filozofia podniku

Kooperatývny stýl vedenia a sociálna angažovanosť podporuje talenty a osobnú zodpovednosť.


Popis pracovných pozícií

Popis pracovných pozícií

S ich rozdielnymi vedomosťami sa starajú kvalifikovaní spolupracovníci pre kontinuálny rast CONTAINEXU.


Program pre trainees

Program pre trainees

Každý víťaz raz urobil prvý krok. U nás začína Vaša cesta kariéry s programom "Train the Winner".


Vývoj a perspektívy

Vývoj a perspektívy

Prostredníctvom odbornej prípravy a podpory Vašich silných stránok Vám ponúkame nepretržitý a trvalý rozvoj svojej kariéry.


Mzdový systém & benefity

Mzdový systém & benefity

Atraktívny zamestnávateľ vie dobre oceniť angažovanosť zamestnancov: systém prémií, športové súťaže a iné lahôdky udržiavajú ambície našich zamestnancov na najvyššej úrovni.


Voľné miesta

Voľné miesta

Chceli by ste s nami íst na cestu vývojového kurzu? Tu nájdete aktuálnu ponuku pozícií.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené ekologické a kvalitatívne štandardy, podľa ktorých sa realizuje výber dodávateľov, nákup materiálu, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pre:

>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania