Mimoriadne ponuky
CONTAINEX - Program pre trainees

Program pre trainees

Úspech začína správnym vzdelaním!

CONTAINEX - Program pre trainees

Každá cesta začína prvým krokom: U nás Vaša kariéra začína programom pre trainees pod názvom „Train the Winner“.  Tu poriadne spoznáte Vaše náradie - sprostredkované profesionálmi, prakticky a v dialógu

Tréning popri práci znamená, byť začlenený od začiatku ku každodennej cinnosti.

Početné špecifické odborné seminárne a tvorivé dielne Vám garantujú základné vzdelávanie ušité na mieru. Pritom Vás budú odborne viesť skúsení školitelia.

LKW WALTER - Arrow ButtonWALTER ACADEMY

Podľa Vášho talentu a schopností potom prevezmete svoju osobnú oblasť zodpovednosti.

Školenie špecifické oddeleniu

Ako je mnohostranná práca v CONTAINEXE, ukazujú naše tréningy špecifických oddelení.

  • V oddelení predaja, budete rozvíjať základné know-how od prvého rozhovoru s klientom ohladom ponuky, vyjednávanie cien a prijatia objednávky až do jeho ukončenia;  K tomu patrí okrem iného interná objednávka na výrobny závod, konečné dodanie a montáž, prebratie zákazky a fakturácia
  • V plánovacom oddelení ide o tvorivý rozvoj technicky prípustných riešení a vytváranie skíc pri kontajnerových zostavách; Naučíte sa všetko čo je potrebné na to, aby boli priania zákazníka premenené na projekty.
  • V obchodnom prostredí vývoju produktu a inovacií Vás zavedieme do technického produkčného vývoja podĺa požiadaviek zákazníka a trhu.
  • V logistickom oddelení sa naučíte všetko ohladom plánovania prepravy, koordinácie termínov a monitoringu prepráv.
  • V marketingovom oddelení, spoznáte naše celé marketingové zastúpenie ukážeme Vám, čo je dôležité pri komunikácii so zákazníkom, ktoré marketingové priority a nástroje sú k dispozícii a ako môžeme podporovať kolegov z predaja marketingovými aktivitami.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené ekologické a kvalitatívne štandardy, podľa ktorých sa realizuje výber dodávateľov, nákup materiálu, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pre:

>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania