Mimoriadne ponuky
Kufstein/Tirolsko: mesto plné života – uprostred jedinečnej prírody - LKW WALTER

Kufstein/Tirolsko: mesto plné života – uprostred jedinečnej prírody

Čistý horský vzduch, priesvitná voda jazier a osviežujúca pitná voda - Tirolsko Vám ponúka nedotknutú prírod spolu s kvalitou života v tej najkrajšej forme. Pred dverami Vám ležia obľúbené rekreačné strediská ako Zillertal či Chiemsee a medzinárodne známe destinácie zájazdov ako Krištáľový svet Swarowski sú potom už len čerešničkou na torte.

Napriek tomu však možno vďaka neďaleko ležiacim mestám Salzburg a Innsbruck využívať aj výhody mestského života ako napr. atraktívne možnosti nakupovania či zažiť kultúrne špičkové podujatia. O individuálne potreby nutné pre dobrý pocit zo života sa potom postarajú aj reštaurácie, príjemné puby, moderné diskotéky a extravagantné kluby v blízkosti pracoviska.

Bez problémov si odskočíte aj do zaujímavých metropol: V Mníchove ste odtiaľto už za hodinu, za tri v Zürichu, za štyri v Miláne či Viedni.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania