Mimoriadne ponuky
Best Recruiter - LKW WALTER
Certifikát 2015/2016

Cena „Best Recruiter“ od agentúry Career

Tento rok sa obzvlášť tešíme z 10. miesta v celkovom rakúskom rebríčku a zo 17. miesta v celej oblasti D, A a CH spomedzi 1 520 testovaných top zamestnávateľov. Je to len krásnym potvrdením našej snahy postaviť našich potencionálnych budúcich zamestnancov do centra pozornosti.

 

Čo vlastne znamená ocenenie "Best Recruiter"?

"Best Recruiters" je najväčšia rakúska štúdia týkajúca sa podmienok náboru nových pracovníkov. Za týmto účelom sa každý rok skúma kvalita podmienok náboru v 500 najväčších domácich podnikoch.

Výsledky sa posudzujú na základe 106 kritérií, ktoré sa týkajú kvality a rozsahu náboru online, ale aj iných náborových aktivít, ako napr. účasť na veľtrhoch práce, prezentácie v školách a na univerzitách. Okrem toho sa skúma, ako sa personálne oddelenia firiem správajú v styku s potencionánymi uchádzačmi.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania