Mimoriadne ponuky
CONTAINEX - Prečo CONTAINEX?

Prečo CONTAINEX?

lebo je to Cool

CONTAINEX - Prečo CONTAINEX?

Co majú spoločné olimpické zimné hry v Soči alebo futbalový európsky šampionát v Polsku a na Ukrajine s Vienna City marathon, so Skokmi na lyžiach v Kulmu alebo nočný slalom v Schladmingu?  Uhádli ste, pri všetkých týchto top akciách mal CONTAINEX ruku v hre!  Ak sa požadujú praktické priestorové riešenia, pracujú naše tímy odborníkov na celom svete ruka v ruke.  Rovnako ako u mnohých veľkých stavbách po celej Európe.

... lebo sme jedna veľká rodina

A multikultúrna! 240 spolupracovníkov a spolupracovníčiek z 22 krajín z nás robia to čo sme: číslo jedna v predaji kontajnerov. Konáme v celosvetovom meradle a aj napriek tomu sme rodinne založení. S bezpečnosťou medzinárodnej skupiny a firemnej kultúry, v ktorej hodnota a rešpekt medzi sebou hrajú veľkú rolu.

Naše zásady decentralizovanej zodpovednosti zabezpečuje, že naši zamestnanci sa môžu naďalej rozvýjať. Váš záväzok zaisťuje dlhodobý úspech, čo je v konečnom dôsledku prínosom pre každého.

Vaša kariéra s LKW WALTER play
True
http://www.containex.sk/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-personal.jpg

...pretože výzvy príjmame ľahko

Pre všetky profesijné výzvy s potrebnými elánom, je vyžadovaná zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom. Zmena, priestor pre osobné rozhovory a správna dávka Fun-faktoru uvolní každonenný pracovný deň a dodá novú energiu. Preto sú outdoorové akcie rovnako radostné ako oslavy - letný festival, slávnostný vianočný večierok, alebo večierok oddelenia vo firemnom bare - to sú najobľúbenejšie pevné body v CONTAINEX-e Pozitívny vedľajší efekt: Noví zamestnanci sa u nás rýchlo aklimatizujú

Aj pri spoločných aktivitách ako plážový volejbal, tenis alebo lyžovanie si prídu športovci na svoje. Niektorí sa pripoja nášmu futbalovému alebo hokejovému tímu, ostatní sa pripoja bežeckému tímu na Vienna Business Run. A na firemných turnajoch a priatelských zápasoch proti iným podnikom sa naši kolegovia samozrejme zúčastňujú. Ale bez ohľadu na výsledok každého zápasu sa ukáže neskôr pri penaltách: mi z CONTAINEX-u sme jednoducho silný tím.

Športovo-zážitkový deň Wiener Neudorf - Videoklip

Športovo-zážitkový deň Wiener Neudorf - Videoklip play
True
http://www.containex.sk/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-wiener-neudorf.jpg

Športovo-zážitkový deň Kufstein - Videoklip

Športovo-zážitkový deň Kufstein - Videoklip play
True
http://www.containex.sk/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-kufstein.jpg

Lebo to má budúcnosť

CONTAINEX je zameraný na trvalé podnikanie. Je to pre nás dôležité, aby sa náš podnik dlhodobo úspešne rozvýjal a bol trvalý. Podľa motta "rast s predvídavosťou" Musíme brať do úvahy ekonomické ako aj environmentálne a sociálne ciele.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania