Mimoriadne ponuky
CONTAINEX - Manažér/ka techniky

Manažér/ka techniky

realisti to umožnujú

Náš manažér/ka techniky sú praví realisti. Konečne musia byť naše fantastické nápady premenené na fantastické priestorové riešenia.

V tejto pracovnej oblasti budete pracovat ako produktový vývojár, plánovač CAD a predajca. Aby neboli naše projekty pekné len na rysovacej doske, ale aby sa dali aj v realite presadiť.

Vaše úlohy:

CONTAINEX - Manažér/ka techniky
  • Spracovávate technické otázky, odsúhlasujete a archivujete ich.
  • Ste zodpovedný pre technické poradenstvo
  • Koordinujete montáž (výber, testovanie, údržba)
  • Budete skúmať vývoj produktov vo výrobnom závode a presadíte ich
  • Budete vytvárať a spracovávať technické výkresy, 3D modely, montáže, návody na použitie a vela iného

Luka P., Produktentwickler:
Páči sa mi, že práca v medzinárodnom podniku je velmi všestranná. Naše výrobné závody sú roztrúsené po celej Európe. To znamená, denne nové komunikačné výzvy. Človek spozná vela rozdielnych charakterov a kultúr. Náš produkt inšpiroval nespočetné množstvo ľudí, pretože neustále môžeme rozvíjať a zlepšovať jeho použiteľnosť.

Domenic H., CAD-Zeichner:
Na mojej práci si vážim komunikáciu s mojimi kolegami a kolegyňami. Plánujem kontajner, ktorý vyžaduje veľa presnosti pre priestorové riešenie. S našim predajným personálom, som neustále v kontakte. Nakolko sú priania zákazníkov veľmi rozdielne, je moja práca veľmi pestrá a vyzývavá. Som veľmi rád, že môžem riešiť svoje povinnosti v kompetentnom tíme.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené ekologické a kvalitatívne štandardy, podľa ktorých sa realizuje výber dodávateľov, nákup materiálu, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pre:

>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania