Mimoriadne ponuky
CONTAINEX - Manažér/ka predaja

Manažér/ka predaja

celej Európe ako doma

CONTAINEX - Manažér/ka predaja

Náš/a manažér/ka predaja predáva a prenajíma mobilné priestorové systémy. Máte dočinenia s klientmi v oblasti maloobchodu, priemyselu a v komunálnom sektore, neziskových organizácií či podnikov.

V na tej pozicií je prírodzený komunikačný talent s veľkou dávkou chute cestovať na správnom mieste. Táto činnosť Vás môze ľahko zaviesť od Dublina po Moskvu a od Helsink po Neapol. U jednotlivých destináciách sa postaráte okrem iného, k rozšíreniu kancelárskych a sanitárnych priestoroov alebo rozšírenie skladovacích kapacít. Predovšetkým je nutná spoľahlivosť a flexibilita. Ak stále máte skutočnú dávku vášne pre predaj, splnate všetky požiadavky pre túto prácu.

Vaše úlohy:

  • Nesiete zodpovednosť za svoje predajné územie
  • Staráte sa o stálych zákazníkov ako aj o kľúčových a nových zákazníkov
  • Kalkulujete ceny a podmienky a rokujete o nich
  • Cestujete pravidelne na svoje predajné územie (ca. 50% pracovnych dni)
  • Rozvíjate strategicky našu pozíciu na trhu
play
True
http://www.containex.sk/-/m/images/ctx/07-karriere/containex-sales-manager-intro.jpg

Alois S., Division Sales Manager:
Kazdý deň prináša novú výzvu - a to je enormne napínavé. Rád pracujem v mladom dynamickom kolektíve. Samozrejme s potrebným množstvom ambície, je nakoniec naším zámerom, aby sme spoločne pracovali na dlhodobom úspechu. Pri získavaní nových zákazníkov a plánovaní obchodných konceptov. Na to aby sa trh kontinualne stále zozvíjal, sa často musia hladať nové cesty. Ako další plus bod je cestovanie: Spoznávam veľa nových krajín, miest a žasnem vždy znova nad dobre zrealizovanými kontajnerovými zostavami.

Christophe F., Division Sales Manager:
Na začiatku sa mi velmi pácil program školenia. Bol som schopný sa dôkladne naučiť, spoznať rôzne oblasti a integrovať sa ľahko v spoločnosti. V rodinnej spoločnosti ako CONTAINEX je pracovná atmosféra neuveriteľne pohodlná - a ešte k tomu má člocek všetky možnosti pre rozvoj v medzinárodnej skupine. Táto kombinácia je obrovská výhoda. Okrem toho je medzinárodné prostredie inšpiratívne, každý deň sa naučíte niečo nové. Nuda je tu naozaj cudzí pojem, mňa práca vždy poteší s niečím novým.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania