Mimoriadne ponuky
CONTAINEX - KONTAJNER - produkt s budúcnosťou

KONTAJNER - produkt s budúcnosťou

bezpočetné množstvo nasadenia

Kontajner je jednoducho všeumelec. Je to umelec na zmenu priestoru a multifunkčné zariadenie v jednom. Rovnako rýchlo ako sa dá postavit sa dá aj rozobrať. Ako mobilné riešenie priestoru je ho možné nasadiť všade tam, kde ho ľudia krátkodobo potrebujú. A preto sa dá bez problémov znova použiť. A to najlepšie: možete ho individuálne podla chuti vybaviť. Či už na stavbe, ako kancelária alebo na výstave - spĺňa všetky požiadavky pri minimálnom usilí.

Vlastnosti prispôsobenia

Pri stavaní nemože nik vidieť do budúcnosti. O to lepšie, mať po ruke riešenie priestoru, ktoré sa dá kedykoľvek rozšíriť. S CONTAINEX modulovou konštrukciou to ide ľahko. Pri zmene požiadaviek zákazíka, vieme ihneď a dodatočne vytvoriť ďalšie priestory. Preto nazývame naše flexibilné priestorové riešenia „priestor ihneď“. Lebo sa dajú rýchlo a bez komplikácií poskladať a rozložiť. Presne to robíme po celom svete.

Plný komfort pre každý vkus

Kto hovorí, že kontajnery sú nepohodlné, ten nepozná naše kontajnery. Všetko čo človek potrebuje pre komfortný život, ako vykurovanie, klimatizáciu, sanitárne priestory, oprimalnu izoláciu a odhlučnenie máme nie len k dispozícii, ale da sa aj podla požiadaviek nakonfigurovať. A to pri najkratšom čase postavenia. Preto je kontajner absolútna atraktívna alternatíva oproti pevnej stavbe.

Vlastné výrobné závody.

Výrobné procesy sú vysoko kvalitné a šetrné k životnému prostrediu a stoja na vrchole zoznamu priorít . To zaisťuje dlhodobé partnerstvo s certifikovanými výrobnými závodmi vo vlastníctve CONTAINEX-u. Mimochodom nie je zanedbatelný faktor konkurencie, ktorý vedia naši zákazníci ocenit.

A tak prevádzame energeticky eficientnú montáž, použitie z recyklovatelných materiálov a výrobu šetrnú k životnému prostrediu. Výroba kancelárskych, sanitárnych a skladových kontjanerov podlieha prísnym výrobným procesom a standardom kvality (GREEN technology).

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania