Mimoriadne ponuky
CONTAINEX  - Filozofia podniku

Filozofia podniku

Kooperatívny štýl riadenia a vysoká miera osobnej zodpovednosti

Sme presvedčení o tom, že človek pri svojom ekonomicky motivovanom konaní hľadá zmysel a úlohy, pri ktorých môže rozvíjať svoju osobnosť.

Známy rakúsky neurológ a psychiater Viktor E. Frankl to vyjadruje nasledujúcimi slovami:

„Nezáleží na konkrétnej profesii ako takej, ale zakaždým len na nás, či sa práve to osobné a špecifické, čo tvorí jedinečnosť našej existencie, uplatní v práci takým spôsobom, aby urobilo život zmysluplným alebo nie.“

(WALTER GROUP podporuje centrum Viktor Frankl Zentrum vo Viedni už od jeho založenia v roku 2004. Podporuje šírenie náuky a myšlienkového sveta Viktora Frankla.)

 
Naša filozofia podniku je založená na kooperačnom štýle riadenia a veľkej dôvere voči našim zamestnankyniam a zamestnancom. Tí konajú do istej miery ako podnikatelia, s veľkou vlastnou zodpovednosťou.

Pochopenie rodinného princípu, ktorý je u nás skutočne žitý v praxi, zodpovedá tomuto základnému postoju a tomu zodpovedajúci význam prikladáme dlhodobým vzťahom s našimi zamestnancami. Sociálna zodpovednosť je pre nás kľúčovým prvkom pre trvalý úspech nášho podniku.

 

Kultúrna rozmanitosť a sociálne angažovanie sa

CONTAINEX sa snaží prilákať tie najlepšie talenty z celej Európy pre spoločnosť. Vítame ich kultúrnu rozmanitosť a podporujeme mnohé aktivity pre udržiavanie sociálnych kontaktov. Podporujeme zdravý životný štýl, športové a fitness aktivity našich zamestnancov.

Okrem toho ponúka CONTAINEX všetkým zamestnancom a obchodným partnerom istotu zdravého a finančne silného rodinného podniku.

Našim zákazníkom dodávame služby s vysokou pridanou hodnotou v súlade s princípmi ochrany prírody a životného prostredia, čím by sme radi trvalo udržateľným spôsobom prispeli k hospodárskemu blahobytu a sociálnej súdržnosti.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Viac ako 30 rokov skúseností
  • Osobné poradenstvo priamo na mieste
  • Promtné vyskladnenie/dodanie
  • Nespočetné množstvo kombinácií
  • Vlastné montážne tímy   
>

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania